Wysokie ciśnienie w gałkach ocznych a ciągłe oddawanie kału, zawroty głowy i osłabienie

Witam mam wysokie cisnienie w galkach ocznych22 czy objawami moze byc ciagle oddawanie kalu jak przy niestrawnosci zoladkowej zawroty glowy i czuje ze jest mi slabo i jakbym miala zemdlec objawy mam od tygodnia

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wynikać z wielu chorób. Konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza.