Wysokie ciśnienie w wyniku stresu pomimo stosowania leków

WITAM.MAM 41 LAT OD 3 MIESIĘCY LECZE SIĘ NA NADCIŚNIENIE ( 160/90 PULS SKAKAŁ DO 120 ) BIORE TERAZ NEBILET 1 TAB. ALE PRZY SILNYM STRESIE MIMO TABLETKI CIŚNIENIE MIEWAM 147/89 GDY SIĘ NIE DENERWUJE WUWCZAS JEST W NORMIE.CZY MOGE BRAĆ JAKIEŚ ZIOŁOWE TABLETKI NA USPOKOJENIE BEZ RECEPTY ? CZASEM RANO BUDZE SIĘ JUŻ PODDENERWOWANA I ROZTRZĘSIONA.

Lek. Katarzyna Szymczak

Być może konieczne będzie u Pani zastosowanie jeszcze jednego leku, z innej grupy leków na nadciśnienie. Proszę sobie codziennie mierzyć ciśnienie kilka razy dziennie przynajmniej tydzień i swoje wyniki pokazać lekarzowi. A co do tych tabletek ziołowych to może je Pani przyjąć od czasu do czasu, przy jakimś większym stresie.
Pozdrawiam