Wysokie endometrium a abrazja macicy

Witam. Mam pytanie czeka mnie zabieg abrazja macicy ze względu na wysokie endometrium po miesiaczce lekarz mi zalecił Lutenyl od 19d .cyklu dziś mam 18 d. cyklu i delikatnie krwawie i mam skrzepy dosyć duże. CZY od jutra brać ten Lutenyl czy traktować to jako miesiączkę .Proszę o odpowiedź eksperta. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Sądzę że Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego jako 19 dc