Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wysokie libido a seksoholizm u 34-latka

Witam mam pytanie odnośnie siebie bo zastanawiam się czy zemna jestcos nie tak czy jeżeli mam ochotę na sex 3/4razy w tygodniu to jest to nienormalne ?
MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu

Punkt G

Zdrowy mężczyzna ma ochotę na seks prawie codziennie, ale mniejsza ochota nie świadczy o nieprawidłowości. Innym problemem jest sprawność seksualna, która nie musi być tożsama z ochotą... Żeby wypowiedzieć się konkretnie w Pana sprawie, to należałoby mieć więcej informacji, bo , jak to w życiu, wszystko zależy od kontekstu sytuacyjnego. Często informacje od partnerki lub partnera wiele wnoszą, bo ujawniają fakty przez pacjenta ignorowane, umniejszane lub skrywane... Pozdrawiam. JW, www.seksuolog.org.pl

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy