Wysokie nadciśnienie tętnicze i szybsze bicie serca

Witam mam 42 lata od 12 lat cierpię na wysokie nadciśnienie tętnicze. jest ono różne bez leków nawet 230/110. Najgorzej jest przy miesiączkach ponieważ nasilają się pod wpływem tak wysokiego ciśnienia. Przyjmuje leki tj, lecalpin 5mg mg, nebilenin 5mg, karbicombi 0,016g 0,0125g oraz apo-doxan 2mg. Po leku lecalpin zaczęłam odczuwać szybsze bicie serca i obrzęki w jamie ustnej. zamiast lecalpin-u biorę agen 10mg. Proszę mi doradzić jaki lek zamiast tego i co jeszcze może pomóc? Z góry dziękuję

Aleksander Ropielewski

NIe mogę polecić kokretnego leku, ponieważ dobór leczenia zależy od stanu klinicznego, dodatkowych wskazań i obciążeń o których niestety nie mam informacji.