Wysokie położenie szyjki macicy a możliwe przyczyny

Witam! Od 18 dni mojego cyklu cały czas mam szyjkę wysoko ,9 dni temu miałam miesiączkę która o dziwo trwała 3 dni ale była taka skąpa,że zużyłam tylko 3 podpaski Przeważnie mam 5 dni i jest jej więcej i zawsze szyjka była niżej w czasie miesiączki a teraz szyjka znajdowała się wysoko i miękka. robiłam test z krwi i wyszło mi,że nie ma ciąży,mój wynik to 0,100 . Ale mnie nie pokoi ta szyjka w czasie miesiączki i teraz co się tak długo utrzymuje na wysokości. czy coś może być nie tak?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, bez osobistego badania nie mogę dokonać pełnej interpretacji. Proszę skonsultować się z ginekologiem, który po osobistym badaniu wskaże odpowiednie postępowanie. Pozdrawiam