Wysokie próby wątrobowe

Witam Byłam w szpitalu.Mam wysokieproby watroboweAST 761, ALT 270, eGFR 59 GGTP 229, Amylaza 62. Po dwoch dniach zmniejszy ly się.Bilirubina 1.2. Już jakiś czas temu też były nawet wyzsze. Jestem po wycięciu woreczka w 92 r. W szpitalu nie powiedzieli dlaczegotak się dzieje.Mamchorobę haschimoto. Dziękuję.

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez znajomości Pani objawów ani przyczyny z jakieś zostały wykonane badania trudno postawić rozpoznanie. Wyniki są nieprawidłowe i wymagają dalszej diagnostyki, wykluczenia chorób wątroby oraz dróg żółciowych.
Pozdrawiam