Wysokie tętno u 18-letniej osoby a lęki

Witam. Mam 18 lat i bardzo szybkie tętno. Jeśli leżę jest okej ale gdy się schylam tętno jest głośne i szybkie. Ostatnio byłem na Izbie przyjęć lecz dostałem kroplówkę z elektrolitami zrobiono mi również ekg HR 120/min i wypuszczono mam lęki że nie pożyję już długo i boję się diagnozy :( co to może być ?

Proszę się udać do kardiologa na konsultację. Pozycja ciała nie ma szczególnie nic wspólnego z arytmią. Natomiast tętno spoczynkowe 120/min wymaga przyjrzenia się i wykonania np EKG metoda Holtera.