Wysokie TSH po operacji tarczycy

Witam! Poczatkiem czerwca miałam operacje tarczycy(rak brodawkowaty), wycieto mo 1 płat tarczycy, 8 czerwca kolejna operacja, wycięcie 2go płata tarczycy(badanie histopatologiczne potwierdzilo raka brodawkowatego). 4 grudnia czeka mnie leczenie izotpoen w Gliwicach. Do tej pory jestem pod opieką endokrynologa,TSH wysokie 10 ponad normę,przyjmuje eutyrox 175 mg. O czym może Swiadczyć wysokie TSH???lekarz twierdzi, że żle przyjmowałam leki, tj.naczczo-tak bylo, ale zaraz potem piłam kawe.....

Konieczna korekta leczenia pod okiem specjalisty.

Proszę omówić tą sprawę z onkologiem prowadzącym! Ja za mało wiem o Pani przebiegu choroby ,stanie obecnym i planowanym leczeniu , abym mógł coś odpowiedzieć autorytatywnie! Proszę być pod stałą opieką onkologa leczącego dotychczas!!! zż