Wysokie TSH przy innym poziomach w normie

Witam, jestem kobietą i mam 20 lat, mój wynik TSH wynosi 4,44, za to ATG- 19,8 (NORMA 10.0-115,0), ATPO-11,6 (NORMA 5-34) FT4- 1,57 (NORMA O,93-1,70). Czemu TSH takie wysokie jeśli inne badania wychodzą w normie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
TSH jest na granicy normy, Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty endokrynologa celem wykonania dodatkowych badań.