Wysokie ustawienie prawej kopuły przepony, kopuły o gładkich zarysach, kąty wolne

RTG klatki piersiowej stwierdza: Wysokie ustawienie prawej kopuly przepony, kopuły o gładkich zarysach, kąty wolne. Pola płucne równomiernie upowietrznione, bez zmian ogniskowych.Czy wynik budzi zastrzeżenia i jakie niebezpieczeństwo dla zdrowia

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie ale bez obejrzenia zdj rtg nie mozna sie wypowiedziec na 100%