Wysokie wartości prób wątrobowych a konieczność biopsji wątroby

Proszę o poradę, borykam się z problemem wysokich wartości prób wątrobowych, Obecnie po ok 2 tyg. leczenia proursanem ggtp 140 norma 50, wcześniej 170, alt 56 wcześniej 120, ast, alp, bilirubina w normie zawsze były ok. usg bez zmian, wzw b i c wykluczone , żadnycg dolegliwości. Mam już sugestje do biopsji wątroby, czy jest konieczne tak poważne badanie, nadmienię iż mam nadwagę leczę się na nadciśnienie, wcześniej cholesterol może trochę niezdrowa dieta. Jak dalej postepować?

witam,
zarówno dieta jak i leki, które Pan przyjmuje mogą obciążać wątrobę.
Trudno się wypowiedzieć w temacie - lekarz prowadzący zna Pana historię najlepiej i powinien Pan przedyskutować formę dalszego leczenia właśnie z nim.