Wysokie wyniki badania na toksoplazmozę

Witam. Wykonałam właśnie badania związane z planowaną ciążą. Nurtują mnie wyniki. Różyczka 500.0 IU/ml, dodatni; Toxoplasma gondii IgG 650.0 IU/ml- dodatni; Toxoplasma gondii IgM 2.27 dodatni. Proszę o interpretację, ponieważ nie spotkałam się z tak wysokimi wynikami na forum.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając do dyspozycji więcej danych, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl