Wystająca kość na łączeniu barku i prawego obojczyka

Witam mam 18 lat i od roku ćwiczę na siłowni. Ważę 82kg od pewnego czasu zauważyłem że lekko wystaje mi kosc na łączeniu barku i prawego obojczyka. Zjawisko to występuje tylko po prawej stronie. Chcialbym zapytać jak należy to zniwelować.

Witam,
możliwe, że opisuje Pan uszkodzenie więzozrostu barkowo obojczykowego. Wskazane jest badanie fizykalne i przeprowadzenie diagnostyki, dopiero wtedy można podjąć decyzję o dalszym postępowaniu.