Wystająca kość w stawie łokciowym

Dobry wieczór, proszę o pomoc w sprawie mojej ręki. Chodzi o to że miałem ją nastawianą ponieważ miałem wybity staw łokciowy no ale teraz ok połowy roku od nastawienia jej ona nadal nie jest prosta co mnie bardzo martwi i przeszkadza w realizowaniu planów związanych z karierą."Macając" rękę można wyczuć że kość wystaje ok 0,5 cm po za staw, przypominam że wcześniej nie byłem rehabilitowany.Czy jest jakaś szansa aby doprowadzić ją do normalności?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.