Wystająca krostka na penisie

Witam. Mam pytanie co to może być na penisie bardziej przy brzuchu taka wystająca krosta której nie da sie wycisnąć i cos twardego jest pod skórą .Nie boli ale jest takie wypuklenie na penisie co to może być ? Jak się tego pozbyć .Mam 20 lat nie miałem jeszcze stosunków .Mam też prosaki czy to może być dlatego że kiedyś próbowałem wycisnąc i jest jakiś stan zapalny ?

Może to być wiele rzeczy: znamię, włókniak, brodawka itd. Z tego opisu nie da się precyzyjnie postawić rozpoznania. Proszę pójść do dermatologa.