Wystające kręgi szyjne i garb

Witam. Zauważyłam że mam wystające kręgi szyjne,garb. Nie wiem czy miałam to wcześniej, nigdy nie zwróciłam uwagi. Mam ataki boku szyi i właśnie w miejscu tych kręgów. Mogę normalnie ruszać głowa ale czuje ból, jakby coś ciązylo na szyi. Boli jeszcze glowa. Mam nie długo wizytę ale chciałabym się czegoś dowiedzieć wcześniej. Czy może mi się coś stać, czy mogę normalnie funkcjonować? Czy powinnam na coś szczególnie uwazac? Boje się ze nagle coś się stanie i zostane sparaliżowana. Pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.