Wystający brzuch u szczupłej osoby

witam mam 25 lat mam taki problem z moim brzuchem odstajacym jestem szczuplutka I mam wystajacy brzuch ludzie mi sie czasem pytaja czy jestem w ciazy a ja mowie ze nie od kad urodzilam corke 6 lat temu to nie moge sie pozbyc tego brzucha I sie odchudzalam I nie pomagalo I jeszcze na dodatek na brzuchu mam rozstepy po ciazy czy da sie cos zrobic z tymi rozstepami po tak dlugim czasie I z tym brzuchem zeby mi zmalal prosze o pomoc

Witam,
proszę zatem wprowadzić ćwiczenia ujędrniajace mięśnie brzucha, czyli tzw. brzuszki. Powinny być one wykonywane regularnie np. raz dziennie i po tygodniu zwiększać ilość powtórzeń.
Pozdrawiam
Justyna Antoszczyszyn

Witam!

Dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej. Polecam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem). Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.

Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska