Wystający element w wewnątrz odbytu

Witam, wyczułem palcem wewnątrz odbytu (po przeciwnej stronie prostaty - po stronie kręgosłupa) wystające "coś" wielkości opuszka małego palca. Przy nacisku odczuwa się lekki ból? Co to może być? Czy możliwe jest umiejscowienie właśnie tam kości ogonowej?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację z lekarzem POZ lub specjalistą proktologiem, który wykona badanie per rectum i odpowie na pytanie czym jest opisana zmiana.