Wystąpienie bólu w podbrzuszu podczas stosunku

Witam Ostatnio podczas stosunku odczuwam ból w podbrzuszu bardzo podobny do tego podczas miesiączki., pojawia się już po chwili i jest ostry, lecz mija po około minucie. co to może oznaczać skoro z moim stałym partnerem robimy to tak samo jak zawsze, a nagle pojawiają się takie bóle?

Witam, bolesność o której Pani pisze może być spowodowana infekcją narządu rodnego. Polecam udać się na kontrolę do lekarza ginekologa i wykluczyć stany zapalne bądź inne choroby. Jeśli lekarz nie stwierdzi organicznej przyczyny bolesności wtedy należy zgłosić się do psychologa-seksuologa. Pozdrawiam, Karolina Piotrowska