Wystąpienie miesiączki po pierwszym stosunku a prawdopodobieństwo ciąży

Czy jeżeli uprawiałam z chłopakiem swój pierwszy raz i on nie doszedł we mnie i mam teraz normalnie okres to czy mogę być w ciąży?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Każdy niezabezpieczony stosunek może prowadzić do ciąży. Krwawienie może być mylnie zinterpretowane-może być to krwawienie implantacyjne lub poronienie. Należy wykonać test ciążowy.