Wystąpienie miesiączki za zażyciu 10 tabletek Norethisteronu

witam czy po braniu leku NORETHISTERONE jest normalna rzecza,ze po 10 tabletkach dostaje sie obfita miesiaczke ktora nie ustaje nawet po 5 dniach i nadal trwa i jest obfita? Pani doktor ktora przepisala mi ten lek uprzedzala mnie,ze miesiaczka pojawi sie w okresie gdzy bede miala tygodniowa przerwe od brania leku.. natomiast miesiaczka pojawila sie 10 -go dnia brania leku..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam?!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane działaniem niepożądanym przyjmowanego leku. Wskazana jest wizyta u ginekologa.