Wystąpienie obojętności

Moje obojętności pojawiają sie wo ec wszystkiego, proste rzeczy jak poranna toaleta sprawiają mi trudności, pojsc do pracy to całkiem wyzwanie. Szczęście ze slubu radość i przygotowania wszystko przygaslo nie umiem z niczego sie cieszyć tak jak kiedyś, dodam ze moj stan trwa juz półtora miesiąca.

Dzień dobry,

Może Pani skorzystać z osobistej konsultacji - a być może i leczenia - u psychoterapeuty, np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.
W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

Dzień dobry, zachęcam do konsultacji u psychologa - psychoterapeuty. Warto omówić pani stan - szczególnie w kontekście zbliżającego się ślubu. Pozdrawiam.