Wystąpienie okresu a wykluczenie ryzyka ciąży po stosunku z wytryskiem w pochwie

Witam. Nie jestem pewna czy mogę być w ciąży. 6.09 miałam pierwszy dzień ostatniej miesiączki, która trwa zawsze 5 dni. 27.09 kochałam się ze swoim chłopakiem, który doszedł we mnie. Dzisiaj rano tj 01.10 dostałam krwawienia. Jeżeli dostałam teraz okresu oznacza to że nie jestem w ciąży ? ( miesiączke mam niereguralną. Średnia długość to 24 dni )

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji stwierdzić czy jest Pani w ciąży. W tym celu powinna Pani wykonać test ciążowy lub skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.