Wystąpienie okresu jeden dzień wcześniej a ryzyko ciąży

Mam pytanie odnosnie ciazy. Stosunek odbyłam 25 pazdziernika, raczej wszystko bylo okey, i okres dostalam normalnie 10 listopada jeden dzien wczesniej, przewaznie dostaje 11. Czy jest mozliwosc bym byla w ciązy mimo ze dostalam okres?

Małgorzata Panek

Proszę wykonać test ciążowy. W przypadku wyniku pozytywnego należy go potwierdzić u lekarza ginekologa.
Pozdrawiam