Wystąpienie opryszczki wargowej

Ja będąc zdrowa! !!!! Dostałam opryszczki wargowej, moj partner nigdy sie nie leczyl i nie miał ani wargi ani narządów płciowych. MIAŁ W PRZESZLOSCI KONTAKT z dziewczynami chorymi calowal sie ale podobno nie miał żadnych objawów i był zdrowy. CZY JA MUSZE DAWAC MU MASC I HEVIRAN????? ??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli Pani mąż nie ma żadnych objawów zakażenia, nie ma potrzeby leczenia.