Wystąpienie problemów z erekcją u 19-latka

Witam, mam 19lat i wstyd sie przyznać,ale mam problemy z erekcją. Miałem partnerkę i było wszystko OK, kochaliśmy się 2-5 razy w tygodniu bez problemu, penis był sztywny w pare skund. Od pewnego czasu nie mam porannego wzwodu co mnie bardzo martwi,a erekcja podczas masturbacji nie zawsze jest pełna. Palę papierosy, mało bo 5-6 dziennie,alkohol piję rzadko, nie biore narkotyków i sterydów. Chodzę na siłownie 3-4 razy w tygodniu i jem raczej zdrowo, mam stres związany z maturą i często się męczę.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do lekarza w swojej okolicy.

Pozdrawiam!