Występowanie liszaja po stosunkach z partnerką

Witam, kochalem się z partnerką po czym mialem na penisie liszaja(masc lotriderm super pomogla)Wyslalem dziewczynę do lekarza,ginekolog powiedzial jej,ze u niej jest wszystko dobrze.Kochalismy sie jeszcze raz i znowu to samo...trzy tygodnie leczenia.Postanowilem wiec uzywac prezerwatywy ale pękla ktoregos razu i znowu mam to samo.Co powinienem zrobic?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę dalej używać prezerwatyw oraz udać się z partnerką do innego ginekologa.

Pozdrawiam.

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

Polecam kontakt z lekarzem dermatologiem wenerologiem.

z poważaniem
Michał Kurek