Występuje u mnie krwawienie po miesiączce. Co ono oznacza?

Witam!
Mam 28 lat, moja miesiączka zawsze była regularna, nie miałam z tym kłopotów, mój cykl trwa około 26 dni, z reguły miesiączkuję co 21 dni. Ostatnio dostałam terminowo okres, trwał 4-5 dni, po czym ustał po 4 dniach, mam znowu miesiączkę, tylko ta nie przypomina normalnej, raczej wygląda tak, jak przy końcu miesiączki. Uprawiałam seks w dni płodne.
Proszę o pomoc!

Witam serdecznie,
Kobiety będące w ciąży mogą mieć do 3-4 krwawień przypadających na czas miesiączki. Krwawienia te mogą nieco inaczej wyglądać niż poprzednie miesiączki. Należy wykonać test ciążowy.
Przyczynami krwawienia pomiesiączkowego mogą być np. stany zapalne dróg rodnych, polipy szyjki macicy, torbiele jajników. Wyjaśnić to pomoże wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam