Wysunięcie się globulki Patentex a możliwość ciąży

Mam pytanie jestem w trakcie leczenia mocne przeziębienie oraz chcę unormować ciśnienie RR. przyjmowałam "AZITROX "oraz na RR "control cor". Niestety podczas stosunku wysunęła mi się Globulka Patentex..byłam już raczej na końcu okresu jajeczkowania (śluz jeszcze był przeźroczysty) I teraz nie wiem co robić. Odstawiłam wszystkie tabletki . czy może to być coś powaznego?? czy mogę być w ciąży czy powinnam zrobić badania ? proszę o odpowiedz

Witam,
globulki patentex oval nie gwarantują 100% ochrony antykoncepcyjnej, wręcz stwarzają niską ochronę, także jeżeli miała Pani dni płodne to mogło dojść do zapłodnienia,
Rozumiem, że zarówno antybiotyk jak i drugi lek odstawiła Pani z obawy o możłiwość ciąży?
Prosze po 14 dniach od stosunku (jeżeli nie pojawi się miesiączka) wykonać test ciążowy z moczu

pozdrawiam