Wysunięty dysk u 34-letniej osoby

Dzień Dobry mam pytanie. Mieszkam w Uk i mam problem z lumbago tzn lekko mam wysunięty dysk oraz nerw uciska na noge przez co mam bòl nogi i pośladka,że nie moge pracować.Pojawił sie bòl już w lutym i byłam na zwolnieniu przez 5m-cy i bòl ustał,lecz jak zaczęłam pracować 2 tyg i bòl wròcił.Moje pytanie jest czy mogę brać razem Dicloflex 50mg z Gabapentin 100mg?Co moge jeszcze zrobić aby ulżyć bolowi?.Dodam,że po 1 leku mam silne mdłości i bòle glowy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ortopedy, lub neurochirurga po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie. Może Pan przyjmować powyższe leczenie.