Wysuszanie i pękanie skóry od mrozu

Problem dotyczy dorosłej osoby. Kiedy ręce od mrozu marzną, natychmiast skura na kostkach wysusza się i pęka przez co tworzą się bolące rany. Sytuacja powtarza sie od kilku lat zimą. Dlavzego tak się dzieje?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.