Wysuszona skóra na penisie u 23-latka

Witam ,od jakiegoś czasu mam problem z penisem . Skóra na nim zrobiła się ,,foliowa" wysuszona . Wzwód występuje ,ale nie tak sztywny jak kiedyś. Dodam że biorę tabletki na cholesterol a ostatnio mam dużo stresu w życiu. Z dziewczyną rozstałem się niecały rok temu i aktualnie tylko masturbacja wchodzi w grę. Z dziewczyna podczas seksu nigdy nie było problemów i zawsze wzwód był w pełni sztywny a skóra na penisie była ok . Prosze o radę ,jakaś maść ,czy to przejdzie itp .

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą to być objawy infekcji, można spróbować maści przeciwgrzybicza, w razie braku poprawy sugeruję wizytę u dermatologa.
Pozdrawiam