Wysuszona skóra, zmęczenie, problemy z nadwagą

zrobiłam sobie badania na tarczycę bo zarówno mój synek i moja mama maja hashimoto. Od jakiegoś czasu kiepsko funkcjonuję, moja skóra jest wysuszona i strasznie swędzi, ciage łykam antyhistaminy inaczej zwariowałabym. Jestem ciąge zmęczona, senna, bolą mnie tez stawy a kolanach ale wiąze to raczej z moją nadwagą. Czy powinnam się martwic i skorzystać z porady specjalisty? tsh 2,97 mlU/l normy 0,27-4,2 ft4 15,56 pmol/l 12-22 ft3 5,49 3,13- 6,76 anty tg 54,08 <115 antytpo 34,79 <34 Pomoze ktoś?

Proszę pamiętać, iż przy Hashimoto odpowiednia dieta jest NIEZWYKLE istotna! Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający - poprawa wyników badań krwi, oraz powrót energii.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl