Wysuszone stopy i swędzenie

Witam serdecznie od 3lat mam problem ze stopami,ale z roku na rok jest coraz gorzej . Mam bardzo wysuszone pomimo kremowania ,z jednej stopy schodzi mi ciągle skóra. Najgorsze jest jak stopy się rozgrzewają ,tak strasznie swędzą, aż ciężko wytrzymać, a więc większości mam zimne .Co to może być za przyczyna ? do kogo się udać ? Bardzo dziękuję za pomoc .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.