Wysychanie skóry na nodze i dłoni

Dzień dobry, kilka tygodni temu zauważyłem, że na mojej prawej nodze od połowy uda aż do stopy wysycha mi skóra, która zaczyna przypominać łuski. Czasami rano noga jest ciemniejsza od lewej. W listopadzie przeprowadzono u mnie zabieg artorskopii prawego kolana. Z dolegliwością poszedłem do dermatologa, który przepisał mi dwa kremy. Problem pojawił się dodatkowo tylko na prawej dłoni. Czym może to być spowodowane?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.