Wysycony cień w wyniku RTG jamy brzusznej

wykryto mi w lewym sródbrzuszu na poziomie l3/l4 dosć dobrze wysycony cień ok 6mm wynik RTG JAMY brzusznej. We wrzesniu miałem tk nie wykazywało nic poza naciekami na jelito cienkie niewielkie ok 20mm które też wykazało Tk z maja o tej samej wielkości

Najlepiej : Internista, Gastrolog, Chirurg ??
Mały cień może kamica, moczowodowa, daje silne bóle, a może kamień już się "wypłukał i wydali"?

Pozdrawiam