Wysypka i alergia na chlor u niemowlaka

Wysypka na skórze a uczulenie na chlor?? Moja 14tyg. córke od jej urodzenia kapiemy w domu z dodatkiem nadmanganianu potasu. Jedna kapiel zrobiliśmy bez proszku a następnego dnia mała miała małe, lekko czerwone krostki ("kaszke")na całym ciele. Zastanawiam się czy to przypadek (może zjadłam lub wypiłam cos co jej zaszkodziło, np.kawe w kawiarni?) czy to uczulenie na chlor??Wysypka nie swędziała i zniknęła po 5 dniach. Czy moge powtórzyć kapiel bez proszku aby mieć pewność..??

Milena Lubowicz

Proszę spróbować jeszcze raz takiej kąpieli, gdyż mógł to być zbieg okoliczności. Będzie miała Pani pewność.
Pozdrawiam