Wysypka i czerwone plamy po drapaniu a choroba weneryczna

Witam Objawy takie jak wysypka podobna do potówek na ramieniu, kilka kropek na ciele około 7-10, słabo widzielnych w różnych okolicach ciała, mało kiedy chęć drapania, i czerwone plany po drapaniu głównie w zgięciu łokciowym może świadczyć o chorobie weneryczne? Jak tak to jakie najbardziej możliwe? Chciałbym jeszcze dodać ze wczoraj po drapaniu w zgięciu łokciowym ,robiłem to specjalnie aby sprawdzić wyskoczyły mi kropki czerwone małe po czym na następny dzień zniknęły.

Opisane przez Pana cechy wysypki nie są charakterystyczne dla chorób wenerycznych. Na wszelki wypadek proszę wykonać badanie VDRL w dowolnym laboratorium.