Wysypka i gorączka po szczepieniu u 5-miesięcznego dziecka

Witam 2 dni temu szczepilam 5 miesięczna córkę na dtp hib polio wczoraj goraczkowala 37,8 stopni wieczorem zauważyła wysypkę na stopach dzisiaj dłonie i miejsce wkłucia...ogólnie jest apatyczna i senna...Czy cos powinnam podawać dziecku ? Czy to możliwa reakcja po szczepieniu?

Milena Lubowicz

Proszę skontaktować się z pediatrą, który dziecko zbada, bo objawy te są niepokojące.
Pozdrawiam