Wysypka i opuchnięcia a testy alergiczne

Problem dotyczy mojej Mamy. Bowiem od 2 lat walczy z wysypką i opuchnięciami. Początkowo był to rumień wędrujący i wysypka na całym ciele. Aktualnie są to krostki,opuchnięcia języka i gardła. Nikt nie potrafi zdiagnozować przyczyny. Miała robione testy alergiczne, testy na bolerioze, na pasożyty i wszytsko jest ok. Choruje na nadciśnienie miała zmienione leki na miesiąc i również bez zmian. Wszystko zaczęło się od jednej ropiejącej plamy na nodze a później opuchnięcia twarzy a teraz gardła.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.