Wysypka na ciele 7-miesięcznego dziecka

7 miesieczna corka po poludniu dostaje od dwoch dni na całym ciele wysypke,ktora po jakims czasie znika.Co z tym zrobic? wszystkie wyniki badan moczu i krwi sa bardzo dobre.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane reakcją alergiczną. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.