Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 7 4 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wysypka na ciele, alergia i stwierdzona astma

Mam 34 l.. Jestem alergikiem. W dzieciństwie mialem stwierdzona astme, alergie na trawy, siano i kukurydze. 2x odczulany. Alergia objawiala sie u mnie okresowo w postaci kataru siennego, drobnych dusznosci. 5 lat temu pojawily sie u mnie zupelnie nowe objawy. Prakrycznie codziennie pojawia mi sie wysypka na ciele (czerwone wypieki). testy alergiczne wykazaly alergie na wszystko, co lekarz skwitowal jako pokrzywka przewlekla. Przyjmuje codzienniw xyzal. Nie wiem co moze byc przyczyna?
MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu

Chusta lekarska - opatrunek klatki piersiowej

Chusta lekarska może zostać użyta do wykonywania opatrunków. Ekspert - lek. Łukasz Dubielecki wyjaśnia, jak opatrzyć klatkę piersiową za pomocy trójkątnej chusty.

Witam

W Pana pytaniu jest juz odpowiedz - przyczyna pokrzywki ma charakter najpewniej alergiczny. Przewlekla pokrzywka jest trudnym i niewdziecznym problemem do leczenia, czasem stosowanie tylko jednego leku p/histaminowego ktory Pan wymienil w zwyklej dawce nie jest wystarczajace. Wskazana konsultacja specjalisty alergologa, ewentualnie dermatologa celem rozwazenia intensyfikacji leczenia.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy