Wysypka na ciele od 4. lat

Witam, Mam problem z "wysypką" na ciele od 4 lat. Mianowicie, zaczęło się od dwóch głównych punktów na lewym udzie. Po trzech podrapaniach swędzącego miejsca wyskakują dość dużej wielkości pęcherze. Roznosi się to na całe ciało. W ostatnich dniach, rozniosło się to na nogę, aktualnie oprócz tych 2 punktów mam 2 na nodze, a także na rękach. Z trudnością staram się tego nie drapać by nie roznosić wysypki.Co powinnam zrobić w takiej sytuacji?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy udać się na wizytę do specjalisty dermatologa. Po zbadaniu oraz ocenie wyników badań dodatkowych specjalista wdroży odpowiednie leczenie. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl