Wysypka na ciele po kontakcie z ciepłym otoczeniem

Witam serdecznie. Od kilku lat zmagam się z uczuleniem " na ciepło ". Od 18tego roku życia ( teraz mam 25 ) po każdym prysznicu, po każdej kąpieli , wyjściu na dworze a potem wejściu gdzieś gdzie jest ciepło jak i podczas wysiłku fizycznego moje ciało pokrywa wysypka podobna do pokrzywki ( swedzace białe i czerwone Piekące plamy). Lekarze przepisywali leki anty alergiczne ale mam po nich tylko nadmierne owłosienie. Dzisiaj po kąpieli mnie mdlilo (zwymiotowalam ) i było słabo. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Objawy nie sa związane z wystąpieniem kontaktu z nowym pożywieniem, proszkiem do prania, kosmetykie? Proponuje koniecznie udac sie do lekarza alergologa.