Wysypka na członku - co to może być?

Witam, mam pytanie. Mój mąż dostał wysypkę tzn. takie czerwone plamy na penisie, w środku swędzi to go. Skąd się bierze taka wysypka? Myślałam, że po proszku, ale nic nie zmieniam, żadnych proszków czy płynów do prania. Wyskoczyło mu to jakieś 2 dni po stosunku, ale ze mną jest też wszystko ok. bo byłam 2 dni temu u lekarza i robiłam cytologie, powiedział mi tylko, że muszę zrobić wypalankę bo mam nadżerkę? Czy to od tego? A może ma inną kobietę? Proszę mi pomóc, bo się zastanawiam czy mnie nie zdradza...

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Opisywane objawy mogą wskazywać na obecność u męża infekcji dróg moczowo-płciowych. Infekcja niekoniecznie musiała się pojawić w wyniku stosunku płciowego, dlatego proszę jedynie na tej podstawie nie stawiać takich podejrzeń:). Infekcja może być spowodowana przez różne drobnoustroje.
Proszę zachęcić męża do wizyty u lekarza, wskazane jest także wykonanie badania ogólnego moczu.
Jeżeli potwierdzi się infekcyjny charakter zmian konieczne będzie rozważenia równoczesnego leczenia także u Pani, gdyż przebieg w Pani przypadku mógł być bezobjawowy.

Pozdrawiam