Wysypka na górnej części pleców u 20-latka

Witam. Mam 20 lat. Mam taki problem bo budze się rano i patrze a na gornej części plecow pojawila mi się wysypka jakies 40 małych krostek, poki co mnie nie swedza ale co to może być, dodam ze pare dni temu miałem goraczke katar i kaszel, bralem modafen i strepsils intensive, może to od lekow a jak nie to od czego? z góry dziekuje za odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
opisane zmiany mogą mieć podłoże alergiczne. Jeśli zmiany nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl