Wysypka na klatce piersiowej po opalaniu

Nie dawno pojawiła sie u mnie wysypka na klatce piersiowej. Uznalam ze to w wyniku pewnego kremu,ale teraz wiem ze to na pewno nie jego wina. pojawila sie juz w czasie opalania nad jeziorem (do wody nie wchodzilam). swędzi oraz szczypie a co najgorsze ze jak zniknela za pierwszym razem po paru dobrych godzinach na nastepny dzien znowu sie pojawila w tych samych okolicznościach lecz tym razem objęła tez szyje i bark. wiecie moze co to moze być?

Witam. Wysypka może być wynikiem nadwrażliwości na promieniowanie słoneczne. Proszę wystawiać się na promieniowanie słoneczne tylko i wycie po posmarowaniu skóry wysokim filtrem.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl