Wysypka na nogach a stosowanie leków Carvedilol, Symapamid, Cazaprol, Acenocumarol

Witam. Mój mąż od kilku lat przyjmuje te same leki, takie jak Carvedilol, Symapamid, Cazaprol, Acenocumarol oraz od dny moczanowej Milurit. Od ponad roku zauważyliśmy na całych nogach wysypkę i do tego swędzącą. Czy te leki mogą powodować wysypkę? Czy lek Milurit powinien zażywać cały czas, czy tylko sporadycznie? Wysłał męża do dermatologa i do alergologa.Badania nic nie wykryły. Wysypka i do tego swędząca nadal się utrzymuje. Będę wdzięczna za każdą informację.Pozdrawiam.Ewa z Giżycka.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wysypka może być spowodowana reakcją alergiczną. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Milurit powinien być stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.