Wysypka na nogach i po bokach talii a ospa

Witam, od jakiś dwóch tygodni mam wysypkę na nogach (dokładnie na piszczelach) i po bokach talli. wysypka wygląda na skupioną w konkretnym rejonie w postaci czerwonych drobnych krostek. Generalnie nic mnie nie boli tylko czasami swędzi, zazwyczaj wieczorem po całym dniu. Czy to może być ospa??? jestem osobą dorosłą.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po badaniu lekarz będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrozyc odpowiednie leczenie